System IP

Kamery IP (Internet Protocol) mają wiele zalet w porównaniu do tradycyjnych analogowych kamer monitoringu. Oto kilka głównych zalet kamer IP:

Zastanawiasz się nad monitoringiem?

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny przygotowanej przez naszego specjalistę! Aby uzyskać kalkulację należy przygotować wszystkie niezbędne informacje tj. ilość kamer, rozdzielczość, miejsce montażu, planowany termin inwestycji. Pamiętaj! W niektórych przypadkach możemy potrzebować więcej informacji lub poprosić o wizję lokalną przed wyceną.

ZALETY

Skalowalność

Systemy IP pozwalają na łatwe dodawanie i rozbudowę kamer w sieci. Można elastycznie dostosowywać liczbę kamer i ich rozmieszczenie, co ułatwia dostosowanie systemu do zmieniających się potrzeb.

Szeroki zakres funkcji

Kamery IP oferują wiele zaawansowanych funkcji, takich jak detekcja ruchu, analiza obrazu, rozpoznawanie twarzy, rejestracja dźwięku, alarmy itp. Te funkcje mogą znacznie zwiększyć skuteczność monitoringu.

Łatwy dostęp zdalny

Kamery IP umożliwiają zdalny dostęp do obrazu i sterowanie nimi za pośrednictwem dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Można łatwo przeglądać obraz na żywo, odtwarzać nagrania i zarządzać ustawieniami kamery z dowolnego miejsca.

Bardziej zaawansowane integracje

Systemy IP są bardziej otwarte na integrację z innymi systemami, takimi jak systemy alarmowe, kontrola dostępu, automatyka budynkowa itp. Dzięki temu można tworzyć bardziej kompleksowe i zintegrowane rozwiązania.

Łatwa instalacja

Kamery IP są łatwe w instalacji, zwłaszcza w przypadku systemów opartych na technologii Plug and Play. Wiele kamer IP obsługuje PoE (Power over Ethernet), co eliminuje konieczność stosowania dodatkowych kabli zasilających.

Centralne zarządzanie

W systemach IP można skonsolidować zarządzanie wszystkimi kamerami w jednym miejscu za pośrednictwem oprogramowania zarządzającego. Umożliwia to wygodne monitorowanie, konfigurowanie i zarządzanie wszystkimi kamerami z jednego interfejsu.

Te zalety sprawiają, że kamery IP są popularnym wyborem w nowoczesnych systemach monitoringu.

1
2
3
4
5
6

Najwyższa klasa sprzętu

Korzystamy z asortymentu dwóch popularnych producentów, którzy oferują sprzęt najwyższej jakości.

SKORZYSTAJ
Z BEZPŁATNEJ WYCENY

wycena

Napisz do nas

Opisz swoje potrzeby, a my przygotujemy dla Ciebie wiążącą wycenę montażu monitoringu. Otrzymasz ją do 24h od wysłania zapytania.
Informujemy, że przy dużych montażach przed otrzymaniem wiążącej wyceny możemy poprosić o wizję lokalną na miejscu.

KONTAKT

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Odpowiemy na wszystkie zapytania

SIEDZIBA

3XU Damian Joachimski
ul. Mikusińskiego 38/14,
40-146 Katowice

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez 3xu Joachimski Damian z siedzibą w 40-146 Katowice, ul. Mikusińskiego 38/14 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.