Instalacje

Hotele i Restauracje

Hotele | Hostele | Restauracje | Sale weselne | Centra kongresowe

Wykonamy estetyczną instalację całego systemu monitoringowego w twoim hotelu lub restauracji. Mamy doświadczenie w takich montażach, dlatego gwarantujemy, że piękny wystrój sali weselnej nie zostanie zakłócony przez kable czy inne elementy montażowe. Sprawnie ukryjemy wszystkie elementy i zadbamy o to by kamery były umieszczone tak by nikomu nie przeszkadzały, a optymalnie nagrywały cały wyznaczony obszar.

Dzięki takiej instalacji, będziesz pewny jak radzą sobie Twoi pracownicy podczas Twojej nieobecności.

Kamery możemy instalować dla państwa:
- w hotelach,
- w hostelach,
- w restauracjach,
- na salach weselnych,
- w centrach kongresowych,

Instalacja monitoringu
Instalacja kamer
kamery w restauracji Monitoring na śląsku

Wspólnota mieszkaniowa, Kraków

Firma 3XU Damian Joachimski wykonywała dla naszej wspólnoty montaż 10 kamer, wraz z instalacją rejestratora. Kamery zostały dobrane odpowiednio do naszych wymagań, a cała instalacja przebiegła wzorowo.
Estetycznie wykonane prowadzenie przewodów, które nie szpeci klatki schodowej i elewacji. Po wykonanym montażu szkolenie z obsługi sprzętu.

Monitoring bloku, Sosnowiec

Monterzy z firmy 3XU Damian Joachimski zainstalowali dla nas monitoring zawierający 5 kamer znajdujących się na klatce schodowej naszego bloku, 1 kamerę monitorująca piwnicę i w drugim etapie montażu 3 kamery patrolujące przestrzeń wokół bloku. Wszystko odbyło się sprawnie, a sprzęt gwarantuje jakość obrazu w najlepszej rozdzielczości. Dzięki za profesjonalne podejście.

Monitoring na posesji, Będzin

Jestem bardzo zadowolony z instalacji kilku kamer na terenie mojego podwórka. Teraz widzę, kto podchodzi pod furtkę, czy wokół domu nie kręci się nikt nieznajomy.. mam również podgląd na garaż i oddaloną część ogrodu. Dzięki temu monitoringowi czuje się bezpiecznie. Polecam każdemu!

Monitoring w mieszkaniu, Katowice

Posiadam duży apartament, niestety często wyjeżdżam w delegacje i muszę mieć na oku co dzieje się w mieszkaniu pod moją nieobecność. Dzięki kamerom widzę, czy panie sprzątające dobrze wykonują swoją pracę, ale także czuje się bezpieczniej i wiem, że z każdego miejsca w którym jestem zawsze mogę rzucić okiem na swoje mieszkanie.

Monitoring parkingu, Zabrze

Trudny, duży, otwarty teren, w zasadzie nikt nie chciał podjąć się tego zadania. Firma 3XU Damian Joachimski bez zarzutu wykonała monitoring parkingu, za pomocą 12 kamer oraz wysokich słupów technicznych. Świetnie dobrane kamery, dzięki którym nie umyka mi nawet najmniejszy szczegół. Bezpieczniej czuje się ja, ale także kierowcy zostawiający swoje pojazdy na moim parkingu.

Żabka, Kraków

To mój kolejny punkt i kolejny wykonany profesjonalnie monitoring. Pan Damian doskonale wie, gdzie zamontować kamery aby przy mniejszej ilości sprzętu nie było martwych punktów. W sklepach tego typu kamery to właściwie obowiązek. Polecam skorzystać z pomocy firmy 3XU Damian Joachimski i wraz z nimi zainstalować profesjonalny monitoring.

Biurowiec, Katowice

Firma 3XU Damian Joachimski wykonywała dla nas montaż monitoringu wizyjnego na terenie naszego biura oraz w częściach wspólnych biurowca. Pan Damian spisał się na medal. Kamery dobrane idealnie, „widzą” lepiej i więcej niż to jak tego oczekiwaliśmy. Sprzęt dobrany w naszych budżecie, instalacja szybka i bezproblemowa, a na koniec szkolenie z obsługi sprzętu. Zdecydowanie polecam tą firmę!

Restauracja i Hotel, Tychy

Duże przedsięwzięcie po aż 40 kamer do zainstalowania. Zadanie było trudne bo mieliśmy duże wymagania i ograniczony budżet! Ale udało się, dziś cieszymy się z w pełni działającego monitoringu!
Wszystko zamontowanie estetycznie, sprzęt bez zarzutu, a co najważniejsze firma była bardzo terminowa. Zdecydowanie polecam.

Szkoła, Rogoźnik

Na początku jako placówka szkolna korzystaliśmy tylko z usługi serwisowej (starszy monitoring), który wykonywała dla nas cyklicznie firma pana Damiana. Po ponad dwóch latach współpracy zdecydowaliśmy się na nowoczesny monitoring – oczywiście zlecenie wykonała firma 3XU Damian Joachimki. Wszystko profesjonalnie i szybko! Pan Damian ma wielką wiedzę w tym temacie! Wybierzcie 3XU i cieszcie się dobrze dobranym monitoringiem!